EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

Tagasiside  koolitusele 19.03-21.02.2012 Jõhvis.

 

Alustaks sellest, et eesmärki silmas pidades, sai koolitus igati positiivse hinnangu ja tagasiside. Õhkkond oli sõbralik ning osalejad jäid täiesti rahule. Töövihikud olid koolitusel kasuks. Nendega saame grupitöödel edaspidigi töötada ja ka vajadusel teemasid korrata. Toodi välja ka iseenda tundmaõppimise teema, mis tuleb kasuks nii töös kui ka isiklikus elus. Koolituse käigus tekkisid küsimused ning arutelud, mis tõestab, et teemad pakkusid huvi ja osalejad mõtlesid kaasa. Osalejatele meeldis loominguline lähenemine teemadele ja ka paindlik suhtumine ajakava koostamisel. Oli väga tähtis, et koolitajad rääkisid osalejatega „ ühte keelt „ ning mõistsid lahendada vajalike ja keerulisi küsimusi. Osalejatel kasvas lootus, eneseusk ja arusaamine koolituse vajadusse. Sellega järeldan, et koolitus oli igati kasulik ning projekt on igati vajalik.

Isiklikult ise enda kohta võin öelda, et püüan kasutada õpitud ka praegu. Teemasid käsitledes, oli tunda kaaskoolitajate igakülgset tuge ning sellega kasvas kindlustunne. Nüüd on minul rohkem julgust grupitööd läbi viia ja antud nippe kasutada. Organiseeritud oli kõik hästi ja läbimõeldult. Mina oskan organiseerida ainult oma sünnipäeva. Milles ma nüüd ka väga kahtlen.

Küllit hinnati väga positiivselt ( täiesti õigustatult ) kui väga head asjatundjat, kes omab ning oskab oma teadmisi ja kogemusi hästi edasi anda. Oli neil rõõm näha ja kuulda ka Oliveri. Eriti tema positiivselt suhtumise muutumist narkomanidesse. Tubli!

Ene oli nagu alati tasemel. Edastas oma teemat kaasakiskuvalt ja huvitavalt.

Marika jäi küll pisut varju, kuid nagu öeldakse, et rasket tööd polegi silmaga märgata. Ja nii see tegelikult ongi.

Olen uhke ja rõõmus, et te olete minu ( või mina teie ) kolleegid.

NB! Aga tööd on veel väga palju.

Tänan tähelepanu eest.

Margus  

mentor

 

Uudised

22/12/2012
Loe IVT projekti kuuendat uudiskirja Oleme jõudnud projektiga lõpusirgele...

11/12/2012
Toetatud töölerakendamise pilootprojekt sõltuvusravi ja –rehabilitatsioonisüsteemi osana Täna kohtusid asjast...

07/12/2012
*PERH psühhiaatriakliiniku juhtkond ja IVT projektimeeskond arutas jätkutegevusi* 6. detsembril...