Карта сайта   |    EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

Спонсоры

HMNlogovarviline ELSotsiaalfondvertikaal.jpg

Hea kolleeg!

Rõõm on teada anda, et juba jaanuarist on algamas uus CARe metoodika rakendaja väljaõpe.

Metoodika on töövahend sotsiaalvaldkonna spetsialistile, kes töötavad psüühiliselt ja sotsiaalselt haavatavate sihtgruppidega.

CARe metoodika aitab tugevdada taastumisele, tugevustele ja kohalolule suunatud lähenemist ning annab lihtsa raamistiku individuaalseks klienditööks- suhte loomiseks, terviklukuks hindamiseks, eesmärkide seadmiseks, tegevuste planeerimiseks ja hindamiseks.

Koolitusest on kasu saanud nii erihoolekande- kui ka rehabilitatsioonispetsialistid, kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöötajad jt sotsiaalteenuste osutajad. Meetod on leidnud head rakendust ka noorsootöös, töös heidikute, pagulaste ja töötutega.

TALLINNA Koolituse aeg ja koht:     9.jaanuar - 23.mai 2018, kokku 7 koolituspäeva (9. ja 10.jaan, 7.veebr, 7.märts, 4.aprill ja 2. ja 23.mai); Tallinna Arengukeskus Avitus saal (Koskla 16, Tallinn, III korrus).

TARTU Koolituse aeg ja koht: 5.veebruar - 13.juuni 2018, kokku 7 koolituspäeva (5. ja 6.veebruar, 2.märts, 20.aprill, 11. ja 31.mai, 13.juuni), Tartu Metodisti kiriku seminariruum (Vallikraavi 16a, Tartu).

PÄRNU Koolituse aeg ja koht: 14.veebruar - 14.juuni 2018, kokku 7 koolituspäeva (14. ja 15. veebruar, 14.märts, 11.aprill, 9. ja 30.mai, 14. juuni), Pärnu haigla koolitusruum (Ristiku 1, Pärnu).

Koolituse hind:   Hind osalejale 350 EUR, arvestusega 50 EUR üks koolituspäev. Soodushind 320 EUR, kui ühest organisatsioonist osaleb 2 või enam töötajat.

Koolitajad:          Koolitust korraldab Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing. Koolitajad: Triin Vana, Külli Mäe, Dagmar Narusson, Aster Tooma.

Registreerimine: Vastava lingi kaudu aadressil https://goo.gl/forms/oCwuOtAtJfeFVS3h2 või e-maili teel aadressil triin.vana@isci.ee

Nii sisuliste kui ka korralduslike küsimuste korral võtke ühendust koolitaja Triin Vanaga e-maili aadressil triin.vana@isci.ee või telefonil 56639793.

Lähemat infot vaata EPRÜ kodulehelt: Spetsialistile - Koolitused - CARe metoodika rakendajate väljaõppe koolitus