Карта сайта   |    EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

Спонсоры

HMNlogovarviline ELSotsiaalfondvertikaal.jpg

KUIDAS EDASI?

 

DUO keskuse kogemusnõustajate ja taastujate suvekool

 

KUTSE

 

AEG: 30.06-01.07-02.07.2014

KOHT: Toosikannu puhkekeskus: vaata koha kohta lähemalt: http://toosikannu.ee/esileht/

Eesmärk on otsustada rohujuure tasandil, mis suunas minna edasi, millised on tugigruppide edasised tegevused ning suunad. Otsustatakse, kas ollakse valmis asutama taastujate ja kogemusnõustajate ühendust vaba võrgustiku või muus vormis.

Alaeesmärgid:

  1. 1.     Osalejate isiklike tugevuste, soovide ja vajaduste kaardistamine. Usume, et seoses reaalsete tugevuste, ettepanekute, vajaduste ja probleemidega võib tulla väga häid projekti ideid.
  2. Lahendusvariantide pakkumine ja valimine  esile tulnud tugevuste ja probleemide põhjalt, tegevuste planeerimine 2015. Aastaks
  3. Kaasav diskussioon teemal: Kas ja kuidas  on vaja luua vaimse tervise valdkonna taastujaid ja kogemusnõustajaid ühendav organisatsioon.

 

*Koolitus toimub projekti: Psüühikahäirest taastujate ja kogemusnõustajate eneseesinduse, tugigruppide ja organisatsioonilise liikumise arendamine Eestis – DUO 2014 raames. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

* DUO 2014 koostööpartnerid on: PERH psühhiaatriakliinik; TÜK psühhiaatriakliinik; SA Viljandi Haigla psühhiaatriakliinik ja EÕL psühhiaatriaõdede seltsing.

 

INFO: Külli Mäe, 56562403; Anita Kurvits: 58375301