Veebikaart   |    EST   |    ENG   |    RUS   |   
 
 

Toetajad

HMNlogovarviline ELSotsiaalfondvertikaal.jpg

DUO KIRJASTUS

http://duokirjastus.eu/avaleht/

Duo kirjastus  on sotsiaalse ettevõte, mis sündis Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühingu  aktiivsete vaimse tervise spetsialistide ja kogemusnõustajate  ühisalgatusena 2014 aastal. 

Meie missiooniks on levitada mõtteviisi, et tõsisest psüühikahäirest taastumine on võimalik, ning toetada taastujaid nii nõu ja eeskujuga, kui ka praktiliselt (töökohtade loomisega). Soovime harida avalikkust vaimse tervise hoidmise ja psüühikahäirete olemuse osas.

Meie põhiväärtusteks on taastumiskeskne mõtteviis; usk psüühikahäiretega inimeste võimekusse ning nende eneseusu ja -usalduse toetamine erinevate kirjastusprojektide teostamise ja teostumise kaudu. Teeme rahvusvahelist koostööd teiste kirjastuste ja sama mõtteviisi levitavate organisatsioonidega, nagu CARe Europe jt.

Meie koostööpartneriteks Eestis on Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing ning selle juurde kuuluvad Taastujate Nõukoda ja DUO koolitus- ja tugikeskus; Tallinna ülikooli sotsiaaltöö instituut; OÜ Dictum est ja OÜ IT Ketrajad.

Plaanis on välja anda sotsiaaltööalaseid, vaimse tervise teemalisi ja taastumisfilosoofiat edasi andvaid raamatuid; taastujate omaloomingut ja uudiskirja TARU; kalendreid, teabevoldikuid, e-väljaandeid jne.

Oleme avatud koostööks kutseliste aitajatega, et anda välja õppematerjale, käsiraamatuid jms. 

 

VAIMSE TERVISE PÄEVA ARTIKLITEKOGUMIKUD 

KÜSIN JA TEAN

DUO HEA PRAKTIKA 

KÄSIRAAMATUD 

TERVISEAJAKIRI TRIANGEL 1994-1996Uudised

02/03/2020
Loomisel on EPRÜ uus koduleht, mis valmib 2020.a....

27/05/2019
*Hea Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühingu liige * EPRÜ juhatus kutsub Teid...

23/10/2018
*Töötoad*: *Tööandjatele: 9.10.2018 Viljandis* ja *30.10.2018 Tallinnas*. Korraldab Tervist Edendavate...